Home

Oraal geef de bloem water plakband veilinghuis porselein schot Peave bon

Veilinghuis-Online - kavel-details Limoges Porselein Ei

Veilingnieuws 8 t/m 10 juni Zeeuws Veilinghuis: wapenporselein - Adel in  Nederland

Gerestitueerd porselein uit Rijkscollectie naar veiling - NRC

Online Catalogus | Twents Veilinghuis

Een ronde schotel van blauw en wit Delfts aardewerk. – Jordaens N.V.  Veilinghuis

26-27 maart: grote veiling van porselein en aziatische kunst bij het Zeeuws  Veilinghuis - Adel in Nederland

Een porseleinen sierbord. Gemerkt “Makkum”. – Jordaens N.V. Veilinghuis

Veilinghuis-Online - kavel-details Chinees porselein - Famille Rose

File:Bezoekers bekijken het porselein, Bestanddeelnr 933-6309.jpg -  Wikimedia Commons

Veilinghuis-Online - kavel-details Chinees porselein

Veilingnieuws: porselein uit de collectie Van Eysinga - Adel in Nederland

Aziatica - Zeeuws Veilinghuis
Aziatica - Zeeuws Veilinghuis

Informatie inbrengen | Veilinghuis Omnia

Veilinghuis-Online - kavel-details Antiek Imari porseleinen schaaltje

2x Chinees porselein, 17e - 18e eeuw - Details kavel | Twents Veilinghuis |  Porselein, Chinees, Blauw en wit

Zeeuws Veilinghuis - Middelburg NL: Chinees porselein

Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein. – Jordaens  N.V. Veilinghuis

Aziatica - Zeeuws Veilinghuis
Aziatica - Zeeuws Veilinghuis

Veilinghuis Van Spengen - Vanavond loopt alweer onze laatste veiling van  maart af! Vanavond is het de beurt aan het Chinees porselein. Er komen veel  speciale lots voorbij, zoals dit kommetje en

Zeldzame Kangxi porseleinen dekselkommen - Veilinghuis De Ruiter

Twee antieke borden van Chinees porselein, waarbij één meerkleurig en één  blauw-wit. Beschadigingen. – Jordaens N.V. Veilinghuis