![26-27 maart: grote veiling van porselein en aziatische kunst bij het Zeeuws Veilinghuis - Adel in Nederland 26-27 maart: grote veiling van porselein en aziatische kunst bij het Zeeuws Veilinghuis - Adel in Nederland](https://www.adelinnederland.nl/wp-content/uploads/2019/03/Zeeuws-Veilinghuis-maart-2019.png)
26-27 maart: grote veiling van porselein en aziatische kunst bij het Zeeuws Veilinghuis - Adel in Nederland
![2x Chinees porselein, 17e - 18e eeuw - Details kavel | Twents Veilinghuis | Porselein, Chinees, Blauw en wit 2x Chinees porselein, 17e - 18e eeuw - Details kavel | Twents Veilinghuis | Porselein, Chinees, Blauw en wit](https://i.pinimg.com/736x/71/41/6c/71416c452e64aae31ac251186f2c5eff.jpg)
2x Chinees porselein, 17e - 18e eeuw - Details kavel | Twents Veilinghuis | Porselein, Chinees, Blauw en wit
Veilinghuis Van Spengen - Vanavond loopt alweer onze laatste veiling van maart af! Vanavond is het de beurt aan het Chinees porselein. Er komen veel speciale lots voorbij, zoals dit kommetje en
![Twee antieke borden van Chinees porselein, waarbij één meerkleurig en één blauw-wit. Beschadigingen. – Jordaens N.V. Veilinghuis Twee antieke borden van Chinees porselein, waarbij één meerkleurig en één blauw-wit. Beschadigingen. – Jordaens N.V. Veilinghuis](https://jordaens.eu/wp-content/uploads/2021/10/1097300601.jpg)